Hakkımızda

11

Hakkımızda

1976 yılında Mustafa Bakkaloğlu tarafından kurulan Motan Metal Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. Boya, Mürekkep, Kauçuk, Plastik ve Esnek Ambalaj sektörlerine, temsilcisi ve distribütörü olduğu firmaların ürünlerinin pazarlama ve satışını yapmaktadır. Türkiye’nin hammadde ithalatı konusunda öncülerinden biri olan Motan, ürün çeşitliliği konusunda kendini geliştirmiş ve sektörde sağlam bir yer oluşturmuştur.

Firmamız yurt dışında sektörel gelişmeleri & yenilikleri yakından takip eden ve yurt dışı organizasyonlarda yerini alan bir kimliğe sahiptir. Müşteri hizmetleri ve satış sonrası destek birimi ile “Kaliteli Ürün , Kaliteli Hizmet” ilkesinin bütünlüğünü sağlamıştır.

Vizyonumuz

Üretiminize kalite katmak…

Misyonumuz

Faaliyet alanlarımızda standardı belirleyen ve en iyi olmayı hedefleyen firmamızın, başarma azmi ile hareket etmesi zorunludur. Başarma azmimizden aldığımız güçle, daima kendimizden ve rakiplerimizden daha iyiyi yaparak fark yaratabiliriz. Bunun için sürekli olarak en yükseği hedefleriz, ne yaptığımızı ve nasıl yaptığımızı sorgularız.